top of page
Psychic Stones

 Morska Wiedźma

Wypłyń na świadome wody

Home: Witaj

Karty, z jakich korzystam w trakcie sesji:

Home: Slider produkt

Kim jest Morska Wiedźma?

Anka-Cyganka i to dosłownie, bo od przeszło 2 lat zgłębiam arkana magii, a tarot stał się moim głównym narzędziem.

Nie wróżę z fusów, odczytuję karty intuicyjnie, symbolicznie, jasnoczuciem - daję wskazówki, wspieram, pozwalam żyć świadomie.  

Jestem kolorową, energiczną duszą, pełną pasji nie tylko do kart, ale również psychologii, czy coachingu.  Buduję przyjazne i klarowne relacje, dzięki czemu każda osoba pytająca czuje się bezpiecznie i konkretnie wie, jak będzie przebiegała sesja. 

Pracuję na 12 taliach, m.in. tarocie klasycznym, kartach Lenormand,  wyroczni, kartach anielskich, wyższej świadomości, czy  emocji,  dzięki czemu mogę udzielić najbardziej precyzyjnej odpowiedzi na dany moment.  Rozkłady karty tarota opieram na 1-3 taliach.

Spotkajmy się na sesji kart tarota w Szczecinie przy kawie lub online. 

,,Kto patrzy na zewnątrz, śni,
kto patrzy do środka, przebudza się".

 

311308135_6076642502364503_8281336966435376240_n.jpg

Carl Gustaw Jung

Home: O mnie
Home: Opinie

Co mogę dla Ciebie zrobić:

Czytanie tarota

Sesje kart tarota

Jest to jedna z moich najpopularniejszych usług. W  trakcie sesji  kart tarota przyglądam się obecnej sytuacji: miłosnej, finansowej, czy zdrowotnej osoby pytającej. Sprawdzam blokady, lekcje karmiczne i inne obciążenia, które mogą przeszkadzać w codziennym życiu. Wsparciem w mojej pracy są karty anielskie oraz karty wyroczni.  

Czytania kart tarota przeprowadzam stacjonarnie w Szczecinie oraz online. Dbam o otwartą, bezpieczną i przyjazną atmosferę. Zastrzegam sobie prawo odmówienia sesji, jeśli mogłaby ona zaszkodzić klientowi.

Dowiedz się więcej o rodzajach rozkładów kart tarota, jakie możesz wybrać, taliach, jakie używam oraz przebiegu czytań prywatnych. 

 

Astrocoaching - praca z podświadomością

Dojdź do swojego momentu "Aha" i odzyskaj równowagę w życiu, dzięki astrocoachingowi. Zbalansuj ze sobą duszę i ciało, odzyskując siebie. Oczyść się z blokujących myśli i przekonań, powtarzanych rodzinnie schematów, lekcji karmicznych czy emocji - bo nie zaczęło się od Ciebie., ale na Tobie może się to skończyć. 

Pomogę Ci  nie tylko znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale też odkryć Twój wewnętrzny potencjał, stosując nie tylko odpowiednie ćwiczenia, ale też konkretne rozkłady kart - stosując talie Zaczarowanej Mapy oraz Karty Wewnętrznego Rozpoznania.

Na sesji astrocoachingu nie obiecam Ci bogactwa - chyba, że to wewnętrzne - ale nakierunkuję w Twojej drodze na szczyt, będąc towarzyszem w  podróży do wnętrza siebie. 

 

  Skontaktuj się ze mną i zobacz, jak mogę Ci pomóc.

Karty tarota
Home: Usługi
sss.PNG

Warsztaty i kursy

O Warsztatach: To wyższa szkoła jazdy i bywa, że bez trzymanki.  Rozwinięcie astrocoachingu o dodatkowe elementy i materiały. W trakcie warsztatów uczysz się siebie, poznajesz bliżej swoje emocje i schodzisz do piwnicy własnego "Ja"., gdzie nie zawsze pali się światło - ale tli nadzieja, że kurz przeszłości w końcu zostanie posprzątany. 

 

Gotowy/a na porządek  w życiu?

O kursach: Jeśli od dawna ciekawi Cię świat  magii, energii, tarota i symboli, to najlepszy czas, aby pogłębić swoją wiedzę i zaprzyjaźnić się z kartami - niezależnie, czy na własny użytek, czy by wspierać innych. Zapraszam na podstawowy kurs, w którym odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice i przekaże Ci ciekawostki ze świata tarota.

„Świat — to zmiana, życie — to wyobrażenie“.

Marek Aureliusz

Home: Cytat

Skontaktuj się ze mną

Image by Cat Crawford
bottom of page